Platform İskele

Ankara’da yüksek katlı binalar oldukça fazla türedi ve bina sahiplerinin en büyük çilesi ise dış cephe adına yapılacak olan bakım onarım ve temizlik işlemleri gibi birçok etkenlerdir. Bu yüzden bizler de sizlere yardımcı olmak adına Cephe platform iskele özelliklerini en iyi seviyeye getirdik ve sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Büyük binalar da oluşan dış cephe sorunlarına ulaşımlarınız için asansörlü iskele sistemlerinden birçok avantajlara kadar daima hizmet etmekteyiz. Firmamız bünyesinde çalışan tüm personellerimiz bu konuda bilgi sahibi ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Sizler de her türlü yüksek kat sistemleri için iskele teminleriniz de bizlere ulaşabilir birçok avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz ile birlikte sunmuş olduğumuz bu avantajlar sizleri birçok açıdan zahmetten kurtarmaktadır. Özellikle yeni yapılan bina çalışmasın da yüksek katlar taşıyacağınız malzemeler için oldukça büyük katkı sağlamaktadır. Çünkü yeni yapılacak olan bir binanın yüksek katlarına taşıyacağınız malzemeyi ortalama yirmi otuz personel ile hem fazla bir zaman içinde hem de fazla personel çalıştırarak daha yüksek miktara çıkan masraf sonucun da zarar etmiş olmaktasınız.

Bu yüzden iskele sistemi kurarak çok kısa süre içerisinde onlarca personelin gerçekleştirdiği işlemi tek bir seferde kısa süre içerisinde taşıyabilirsiniz. Örneğin on beşinci kata taşıyacağınız bir tuğlayı personel ortalama yarım saat içerisin de yukarı çıkartır ve geri gelmesi ile birlikte dinlenme anını yaşayarak zorluklar içerisin de oldukça geç gerçekleştirmektedir.

Ama iskele sistemi tek bir tuşa basarak o personelin taşıyacağı tuğlanın yüz katını bir seferde yukarı çıkarmaktadır. Böylelikle hem sizle zamandan kazanmış olmaktasınız hem de büyük bir kara geçmiş olmaktasınız. Ankara da sizlere sunduğumuz bu muhteşem hizmetten yararlanmak için hemen bizi arayın.


İÇERİK RESİMLERİ